Здоров’я і комфорт лише в здоровому приміщенні!

Як мало уваги ми приділяємо екологічній обстановці всередині нашого житла.

І, між іншим, даремно.  Адже, як відомо:

• 90% часу людина проводить в приміщеннях;

• до 60% — у власному домі.

Використовуючи синтетичні фарби, штучні будівельні або оздоблювальні матеріали, ми навіть не підозрюємо, яка небезпека таїться в нашому будинку або офісі.

Ми використовуємо синтетичні фарби, штучні будівельні та оздоблювальні матеріали: підлога з ламінату або синтетичного ковроліну , вінілові шпалери, штучні декоративні штукатурки, акрилову та латексну фарбу, пластикові вікна, меблі з ДСП або з синтетичними лаками.

Ми самі завдаємо шкоди власному здоров’ю: наші квартири, будинки і офіси насичуються токсичними хімічними речовинами, такими як ароматичні вуглеводні, полівінілхлорид, фенолформальдегід, толуол, бензол та іншими.

Дослідження показали, що всередині нашого житла може бути більше 1500 шкідливих хімічних сполук у значних концентраціях!

Все це веде до розвитку алергічних, простудних, онкологічних і шкірних захворювань.

Відрадно, що останнім часом все більш очевидна зацікавленість людей у поліпшенні екології їх власного середовища проживання. Настав час подбати про здоров’я своєї родини і почати використовувати оздоблювальні та декоративні матеріали з безпечних природних складових.  Саме натуральні нешкідливі матеріали дозволять нам дихати «вільно».

Для побудови здорового і комфортного житла пропонуємо Вам натуральні та екологічно чисті будівельні матеріали.

 

Небезпека синтетичних матеріалів!!!

Давним-давно (в далекому 20 столітті) диваки-вчені розробили масу методів визначення складу будь-яких, навіть найскладніших речовин (наприклад, кров). Тим більше така дрібниця як фарба для стін! Єдине, що може становити конкурентну основу тієї, чи іншої фарби для стін це пропорції що в неї входять. Але ж упаковка синтетичної фарби для стін не містить елементарного складу фарби, не те що пропорцій! Значить справа не в конкуренції.

У чому ж? Залишається турбота про покупця, тобто про нас з Вами. Адже це й непогано: купуєш фарбу, блищить чудово, екологічною чистотою так і віддає, ціна ангельська, продавець посміхається і дбає, піклується, дбає …

Стоп машина! Щось тут не так! Адже буває, що і гроші на деревах зріють, та достигають тільки в казках!

Що ж не так?

Саме час знову згадати школу. Більшість сучасних оздоблювальних матеріалів, включаючи декоративні штукатурки і фарби для стін, виробляються з нафти! Відмінно, нафта — натуральний матеріал, здається, утворилася з органічних останків живих істот. Мала б бути — нешкідлива. Можливо, але чи нешкідливі  похідні з нафти — синтетичні декоративні штукатурки, фарба для стін, фарба для стелі і т.д?

Молекула нафти дуже стійка і в хімічні реакції вступає неохоче. Для отримання з нафти акрилової фарби для стін або акрилової фарби для стелі потрібно задіяти вкрай агресивні реагенти, наприклад озон або хлор. Такі реагенти добре вбудовуються в вуглеводневі кільця, приводячи до створення дуже шкідливих для здоров’я речовин з непередбачуваними властивостями (канцерогени). Саме тому синтетичні оздоблювальні матеріали, декоративні штукатурки, фарба для стелі, фарба для стін містять шкідливі речовини: свинець, формальдегід, толуол, фенол, ксилол і т.д.

Зі шкільного курсу фізики також відомо, що процес термічного випаровування (молекула назавжди залишає поверхню речовини) йде невпинно для будь-якої речовини і при будь-якій, відмінній від абсолютного нуля температури. Крім того випаровування дуже сильно зростає з температурою — дуже важливий факт, якщо врахувати,  що середня температура в приміщенні (22 C ˚) на цілих 300C ˚ вище абсолютного нуля.

Виходить, що кожен квадратний сантиметр стіни пофарбований синтетичною фарбою для стін невпинно «посилає» до нас маленьких, але дуже злісних бандитів, широко відомих як канцерогени. Чи виконають ці маленькі вбивці свою згубну місію визначається лише ймовірністю. Якщо згадати про повний метраж стін наших квартир — десятки тисяч квадратних сантиметрів — стає зрозуміло наскільки небезпечною може бути ця гра в рулетку.

-->