Інтер’єр

Італійська натуральна вапняна штукатурка Stucco Italiano.

Перейти до списку матеріалів >>

Створення інтер’єру в будинку — дуже цікава і захоплююча робота. Звичайно, така робота вимагає включення на повну силу всіх своїх творчих здібностей.

Декоративна штукатурка — це особливий оздоблювальний матеріал, вироблений з натуральних мінеральних компонентів, який являє собою моделююче покриття з різними фактурними можливостями та візуальними ефектами. Перша декоративна штукатурка на нашому ринку з’явилася приблизно 20 років тому і була виготовлена з мармурової крихти з додаванням сполучних компонентів. Ця фактурна штукатурка відкрила нові можливості в дизайні, і виробники різних країн стали активно розвивати новий напрямок оздоблювальних матеріалів, збільшуючи асортимент продукції і пропонуючи все більш складні і оригінальні варіанти. У покриття немає єдиної назви, різні джерела називають його по-різному: штукатурка декоративна, фактурна, моделююча, структурна, текстурная та ін. Часто декоративну штукатурку називають також венеціанкою, оскільки це один з найбільш популярних різновидів. Багато декоративних штукатурок по своїй суті більше схожі не на штукатурки, а на фарби, Тому обираючи для себе цей вид покриття, орієнтуйтеся не лише на назву, уважно прочитайте коментарі виробника щодо одержуваного ефекту, а ще краще, проконсультуйтеся з кваліфікованими фахівцями.

Коли покриття наноситься всередині, завжди варто переконатись, що ви можете згодом його чимось покрити. Всі наші обробки можуть бути пофарбовані, в тому числі і природний віск для Marmorino.

Великою перевагою використання натуральних вапняних продуктів у  інтер’єрі — це дихаючі властивості, що допомагає регулювати вологість у приміщенні. Застосування таких матеріалів дозволяє  вивільняти надмірну вологість, що у свою чергу, знижує ризик розвитку цвілі.

 

In slider  

-->