Екстер’єр

2222222

Італійська натуральна вапняна штукатурка Stucco Italiano.

Перейти до списку матеріалів >>

Зовнішній вигляд і зовнішнє оздоблення будинку або просто екстер’єр — це характер власника, його смак і статусність. Розробка екстер’єру, зазвичай, починається ще на етапі проектування. Адже необхідно зробити прив’язку до місцевості, на якій буде розташовуватися споруда. Враховуються всі особливості ландшафту, наявність природних перешкод або нерівностей грунту. Можливо, захочеться включити рослини: дерева і кущі, які вже ростуть на ділянці в загальну картину.

Коли ви працюєте на вулиці з продуктами на основі вапна, одна з перших речей, яку потрібно зауважити-  опір пігменту до УФ-променів. Природні пігменти всі стійкі до сонячних променів, але більшість сучасних, синтетичних барвників не стійкі до сонячного світла, і, отже, будуть змінюватися.

Вапняні продукти  володіють природною стійкістю до грибків і цвілі через їх високе значеннях рН. Але кислотні дощі, викликані забрудненням повітря будуть змінювати природний PH вапна через кілька років, як це відбувається з цементом, тому важливу роль відіграє додатковий захист поверхні.

Різноманітна декоративна штукатурка для зовнішніх робіт може створювати абсолютно будь-яку фактуру, а широка кольорова гамма дозволить втілити найрізноманітніші фантазії.

 

In slider  

-->