Наливні підлоги

3

Наливні підлоги Stucco Italiano

Перейти до списку матеріалів >>

При проведенні ремонту багатьох власників житлових приміщень цікавить не тільки ціна ремонту та будівельних матеріалів, але і їх якість і довговічність. Багато хто стверджує, що наливні підлоги — це не той матеріал, який варто використовувати в житлових приміщеннях, що підходить він тільки для виробничих приміщень. Наливні підлоги в квартирі можуть бути безпечними і практичними одночасно. Вони прослужать багато років, не завдаючи жодних незручностей, але тільки в тому випадку, якщо технологія була правильно реалізована, а матеріали були належної якості.

До наших днів дійшла техніка виготовлення підлог у венеціанських традиціях, основою для яких є вапно. Ми зберегли старовинну техніку виготовлення і об’єднали її застосування з сучасними матеріалами. Зберігши, таким чином, естетичний вигляд античного мармуру і міцність, що відповідає вимогам сучасності.

Ці наливні підлоги підходять для використання в приміщеннях, де ви хочете підкреслити натуральність матеріалів і простоту ліній. Завдяки гладкій, безшовній поверхні цей матеріал ідеально підходить для інтер’єрів у дусі мінімалізму.

In slider  

-->