Інструменти

tool-set-big-150x150Professional set of tools including big case

Професійний набір інструментів, включаючи кейс для зберігання

Даний набір являє собою великий алюмінієвий кейс, наповнений найкращими інструментами, які представлені на італійському ринкові для роботи з продукцією Stucco Italiano. Він містить всі інструменти, необхідні для нанесення продукції в тому числі 4 різних металевих кельми, пластикові кельми і5  шпателів з нержавіючої сталі, губка для очищення інструментів та інших аксесуарів.

 


mixers for stucco

Mixers for stucco

Змішувачі для штукатурки

Цей змішувальний механізм був розроблений, для поєднання матеріалів в однорідну суміш середньої щільності, таких, як наші матеріали на основі вапна.

Завдяки своїй формі, вона може досягати нижньої частини ємності та створює правильний вихор при розмішуванні. Він виготовлений з нержавіючої сталі. Зубці мають закруглені краї для легкої чистки та захисту від можливого забруднення пластиковими частинками  при змішуванні у відрі.

Інструкція по використанню: Будьте обережні, щоб метал не був пошкоджений під час очищення. Ніколи не використовуйте тверді предмети, щоб відколоти матеріали, що засохли. Це може створити вибоїни на металевих зубцях, які можуть пошкодити ємність під час подальшого перемішування.

Продається окремо.

Доступний в 3 розмірах:

 1. Великий — 50 см завдовжки. Розмір бурильних труб 12 мм. Для використання в 24 кг контейнерах.
 2. Середній — 40 см в довжину. Розмір бурильних труб 12 мм. Для використання в 8 кг контейнерах.
 3. Маленький — 30 см завдовжки. Розмір бурильних труб 12 мм. Для використання в ємностях по 1 кг.

Scraper spatulas

Scraper spatulas – rubber

Гумовий шпатель-скребок

Малий шпатель-скребок

Це шпатель розроблено для  очистити стінок  і дна  банки з барвником. Це дозволяє використати увесь барвник, особливо з нижньої частини посудини, де найвища концентрація осаду кольору. Він має пластикову ручку з гумовим шпателем.

Як використовувати: Після використання  всього барвника для штукатурки, зіскребти барвник із внутрішньої поверхні ємності безпосередньо в штукатурку.

Великий шпатель – скребок

Коли ви змішуєте барвник з матеріалом, завжди є частини ємності, до якої важко дістатися міксером. Цей гумовий шпатель використовують для того, щоб досягти цих областей, так що ви можете змішати всі незабарвлені ділянки з сумішшю.

Як використовувати: Після додавання барвника до штукатурки перемішайте відповідно до інструкції. Через деякий час зупинити змішування і очистити стінки відра,  використовуючи кругові рухи, щоб дістати увесь незабарвлений матеріал на стінках та на дні ємності. Потім ще раз перемішати, як раніше. Повторіть по мірі необхідності.


First layer trowel

First layer trowel with parallel sides – iron

Металева кельня для першого шару з паралельними сторонами

Залізна кельня має гострі кути і гумову ручку. Використовується для всіх  робіт, не дуже вишуканих, такі як нанесення першого шару Marmorino або іншої штукатурки, такі як Intonachino, Dilavato і т.д.

Ручки, яка виконана з гуми, а не з дерева, дозволяє залишити інструмент для відмокання протягом тривалого періоду часу, коли необхідно очистити.

Кромка самої кельні повинна бути заточені наждачним папером. (Спочатку  P 180, потім P 280). Якщо не має кривизни, лезо достатньо опукле, кути леза повинні бути вигнуті приблизно на 2 мм вище, ніж у середині.

Продається окремо.

Випускається в двох розмірах:

 1. Кельня для  першого шару-  280 х 120 мм;
 2. Кельня для  першого шару-  240 х 100 мм.

Trapezoid trowel set

Trapezoid trowel set – stainless steel

Набір трапецеподібних кельнів-  нержавіюча сталь

Спеціальні кельні  для нанесення і полірування штукатурки. Кельня  з нержавіючої сталі має трапецієподібну форму і закруглені кути. Край леза гострий і готовий до використання. (Рекомендується, щоб ви перевірили його і злегка зашліфували наждачним папером P 320, якщо необхідно).

Ручки, яка виконана з гуми, а не з дерева, дозволяє залишити інструмент для відмокання протягом тривалого періоду часу, коли необхідно очистити.

Використовується для  нанесення остаточного шару Marmorino, марроканського та ін. мила, і всі тонких обробок.

Всі кельні повинні мати невеликий вигин, який дозволяє центральній частині леза першою вступати у контакт зі стіною. Якщо не має кривизни, лезо достатньо опукле, рекомендується вигнути його, натиснувши однаково на кожному з чотирьох кутів (повинна бути різниця близько 2 мм між серединою і кутами леза).

Продається окремо.

Доступний в 3 розмірах:

 1. Кельня для другого шару — 280 х 120 мм;
 2. Кельня для другого шару — 240 х 100 мм;
 3. Кельня для другого шару —  200 х 80 мм.

Trowel set for polishing

Trowel set for polishing – white plastic

Набір кельнів для полірування — білий пластик

Ця біла пластикова кельня виготовлена з пресованого пластику  і має гумову ручку. Використовують для роботи з  з Marmorino Cаррара, Tadelakt, Marmorino Velvet.

Пластикова кельня  знижує ризик залишити плями на поверхні, що може зробити металева кельня. Кромка леза повинна бути заточена наждачним папером. Спочатку використовується P 180, потім P 320.

Продається окремо.

Доступна у 2 розмірах:

 1. Кельня для полірування —  280 х 120 мм;
 2. Кельня для полірування —  240 х 100 мм.

Swiss trowel

Swiss trowel – stainless steel

Швейцарський шпатель — нержавіюча сталь

Це найпростіший інструмент використовується для  набирання матеріалів з відра.

Продається окремо.

 


Spatula set

Spatula set – stainless steel

Набір шпателів — нержавіюча сталь

Шпатель з нержавіючої сталімає  злегка закруглені кути і гумову ручку. Використовується для всіх видів обробки, а також для набирання матеріалу з відра під час нанесення (великий).

Кромка леза повинна бути заточені наждачним папером. Всі шпателі повинні мати невеликий вигин, який дозволяє центральній частині леза першими контактувати  із стінкою .

Якщо не має кривизни, лезо достатньо опукле, рекомендується вигнути його, натиснувши однаково на кожен з двох кутів (повинно бути невелике розходження приблизно 0,5 / 1 мм між серединою і кутами леза ).

Бажано позначити  увігнуту сторону, щоб ви знали під час роботи.

Продається окремо.

Випускається в 5 розмірах:

 1. Шпатель з нержавіючої сталі, 40 мм;
 2. Шпатель з нержавіючої сталі, 60 мм;
 3. Шпатель з нержавіючої сталі, 80 мм;
 4. Шпатель з нержавіючої сталі, 100 мм;
 5. Шпатель з нержавіючої сталі, 120 мм.

Large spatula

Large spatula with wooden handle

Великий шпатель з дерев’яною ручкою

Цей  шпатель з нержавіючої сталі використовується для спеціальних додатків, таких як Spatulato Veneziano або тоді, коли ви хочете  отримати «spatulato» ефект (також використовують для інших особливих ефектів).

Дерев’яна ручка дозволяє проявити майстерність.


Trowel for external corners

Trowel for external corners

Кельня для зовнішніх кутів

Кельня з нержавіючої сталі для зовнішніх кутів має гумову ручку. Використовувати при нанесенні Marmorino на поверхню під кутом 90 °.

Продається окремо.

 


Sponge floats

Sponge floats

Кельня з губкою

Використовується при згладжуванні будь-яких штукатуркою, що мають повну товщину зерна матеріалу.

Продається окремо.

Доступна у 2 розмірах:

 1. 290 х 150 мм велика,  Кельня з губкою товщиною 35 мм;
 2. 215 х 135 мм середня,  гумова кельня з губкоютовщиною 18 мм.

Sponge for applying natural wax

Sponge for applying natural wax

Губка для нанесення натурального воску

Це 160 х 110 х 60 мм губка, що  виготовлена з тютюнових поліефірних волокон.

Продається окремо.

 


Soft polishing fabricSoft polishing fabric

М’ягка тканина для  поліровки

Ми рекомендуємо цей спеціальний не тканинний матеріал  з поліефірного волокна для різних застосувань, таких як поліровка Marmorino, полірування воском і видалення надлишку мила при нанесенні мильного захисту. Цей 5 м² лист упакований в поліетиленовий пакет.


In slider   Tags:

-->